İade, Değişim ve İptal

CAYMA HAKKI

 

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Kullanılmış, renginde değişiklik olmuş, kopmuş ve hasar görme nedeni ile  orijinal halini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirten bir e-postayı  fatura numaranız  ve sipariş numaranız ile birlikte  info@eliftaki.com adresine bilgi veriniz. Sizinle iletişime geçilerek ürün iade süreci başlatılacaktır. Ürünün iadesi ancak varsa hediyesi ile beraber ürünün  ambalajı hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte teslim alındığı haliyle geri gönderildiğinde alınmaktadır. Ürünle beraber adınıza kesilen fatura da tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli  banka hesabınıza iade edilecektir. Ancak kargo bedeli iade edilmemektedir. Kredi kartı ile yapmış olduğunuz işlemin iadesi bankaya göre değişkenlik gösterip yaklaşık 10 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılmaktadır. Havale / EFT ile yapmış olduğunuz işlemlerin iadeleri ise 5 iş günü içerisinde yapılmaktadır. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

 

KARGODA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER

 

Kargo taşıması sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir hasar mevcut ise kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

HATALI ÜRÜNLER

Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-posta ile info@eliftaki.com adresine gönderebilir veya 0850 224 36 48 nolu telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse adınıza kesilen fatura ile birlikte iade edilen ürünü adresimize gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızdan karşılanacaktır.

 

 

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş iptal isteğinizi, hafta içi saat 14:00'a ve cumartesi saat 12:00'a kadar ürün kargoya verilmeden önce info@eliftaki.com adresine mail göndererek veya 0850 224 36 48 nolu telefonumuzdan bizimle irtibata geçerek bize iletebilirsiniz.