Ödeme Seçenekleri


Kredi Kartı ile Ödeme : İyzico altyapısı ile en çok tercih edilen  kredi kartlarını kullanarak, Alışverişlerinizi  peşin yada çeşitli taksit seçenekleri ile tamamlaya bilirisiniz.


BKM Express ile Ödeme :  İyzico alt yapısın da bulunan bkm express ile ödeme işlemlerinizi çok daha güvenli hale getirebilirsiniz.

 

Havale ve EFT ile Ödeme : Alışverişinizi yaptıktan sonra ödemenizi Havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra siparişiniz kargoya verilir. 2 gün içinde yapılmayan ödemelerde sipariş İPTAL edilir.

 

PayPal ile Ödeme : Dünyanın önde gelen online ödeme sistemi olan PayPal ile siparişlerinizi tamamla bilir, ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ÖNEMLİ NOT: PAYPAL 06 HAZİRAN 2016 TARİHİ İTİBARI İLE TÜRKİYE'DEN ÇEKİLMEKTEDİR. LİSANS KONUSUNDA YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI HİZMET VERMEYECEKTİR. BU YÜZDEN BU ÖDEME SEÇENEĞİMİZ KAPATILMIŞTIR. YENİDEN TÜRKİYE DE ÇALIŞMAYA BAŞLAYINCA TEKRAR PAYPAL ÖDEME SEÇENEĞİNİ AKTİF EDECEĞİZ. 

 

Kapıda Tahsilat ile Ödeme : Alışverişlerinizde Kapıda Ödeme seçeneğini kullana bilirsiniz. Siparişiniz adresinize teslimi sırasında ödemenizi kargo görevlisine yaparsınız.

 

Elif Takı ile keyifli alışverişler… Hem Çeşitli hem de güvenli ödeme seçenekleri ile birlikte.